حقایقی که شما باید در مورد قانون‌جذب بدانید!

حقایقی در مورد قانون‌جذب-بهارباور

هنگامی که شما در زمینه ی تکنیک های تحقق آرزوها می خوانید، خیلی طبیعی است که از خودتان این سوال مهم را بکنید: قانون‌جذب چگونه کار می کند؟ و حتی اگر بسیار کنجکاو بشوید البته می دانید که جزئیات زیادی در این زمینه وجود دارد. در اینجا به یک سری حقایق کلیدی مباحث قانون‌جذب اشاره می کنیم.

1-قانون‌جذب همواره کار می کند

هنگامی که در مورد قانون جذب صحبت می شود، اغلب مردم تصور می کنند که قانون جذب زمان های به خصوصی کار می کند یا باید کار کند، تا آن را وارد زندگی خود بکنند. آنچه که باید بدانید این است که قانون جذب همواره و همیشه کار می کند و هر روز بر همه چیز زندگی شما تأثیر می گذارد.

بنابراین منطقی این است که شما از خودتاقانون بپرسید من چگونه از این قانون استفاده کنم و از این قانون برای تحقق رویاهاتان استفاده کنید.

2-ارتعاشات شما تعیین کننده آن چیزی است که شما بدست می آورید.

اولین فاکتور تعیین کننده در تحقق آرزوها و رویاها، فرستادن ارتعاش بالاست. چیزهای زیادی هستند که بر حالات درونی شما اثر می گذارند. این به این معناست که اگر شما ارتعاشات خود را در حد بالا نگه دارید (از طریق مثبت اندیشی، عشق، مهربانی و ملایمت) آنگاه شما هر روز چیزهای خوب را به سمت خود و زندگی خود جذب می کنید.

3-ناخودآگاه بر آن تأثیر می گذارد.

ممکن است که شما آدم واقعاً مثبت گرایی باشید، اما هنوز هم چیزهای منفی را به زندگی خود جذب کنید، اینها به خاطر قسمت های ناخودآگاه ذهن شماست. این بخش های ناخودآگاه ذهن بر اساس آرایش ژنتیکی شما شکل گرفته است، پس شما هرگز نباید خودتان را به خاطر این قسمت های ناخودآگاه ذهنتان سرزنش کنید.

ثابت شده است که یک سری ترس ها و محدودیت ها در ذهن وجود دارند که از والدین به فرزندانشان ارث می رسند. البته خبر خوب این است که این قسمت ها را می شود با تکنیک های تجسم و  تفکر مثبت مجدداً برنامه ریزی کرد.

حقایقی در مورد قانون‌جذب-بهارباور

4-نقطه ی مقصد همان جایگاه تحقق آرزوهاست.

اگر شما می خواهید بیشتر درباره‌ی ویژگی ها یاد بگیرید به درون خود تمرکز کنید و یاد بگیرید که چگونه بر این قسمت های حساس درونی خود اثر بگذارید. با توجه به این که قانون‌جذب چگونه کار می کند، مهم ترین چیزی که شما باید بدانید این است که قسمت تمایلات شما بخش قدرتمندی است که قلب را به ذهن متصل می کند. هنگامی که شما آن را در درون خودتان پیدا کنید، می توانید از آن برای شناخت نیازها و رویاهایتان و موانع رسیدن به آنها را شناسایی کنید.

5-آنچه شما بر آن تمرکز می کنید همان چیزی است که به دست می آورید.

به همان میزان که انرژی می فرستید به همان میزان دریافت می کنید، باید بگوئیم که همان چیزهایی هم که تمرکز می کنیدف همان چیزها را دریافت می کنید. برخی از مردم ادعا می کنند که آنها همواره روی آن چیزهایی که می خواهند تمرکز دارند (مثلاً فراوانی ثروت)، در حالی که آنها می گویند شرایط مالیشان اصلاً بهبود نمی یابد باید بگوییم که آنها در واقع روی آن چیزی که نمی خواهند تمرکز می کنند به همین دلیل همان چیزهایی را که نمی خواهند جذب می کنند. نکته این جاست که قانون‌جذب فقط بدین معنا نیست که شما باید قلب و ذهن خود را مملو از آرزوها و رویاها بکنید، بلکه بدین معناست که شما باید در مسیر رسیدن به رویاهایتان متمرکز، مثبت و باایمان بمانید.

6-ما همواره در حال یادگیری بیشتر در زمینه ی قانون‌جذب هستیم.

اگرچه مفهوم قانون‌جذب یک مفهوم بین المللی و جهانی محسوب می شود اما مطلبی است که اخیراً متوجه دانشمندان جهان (روانشناسان، فیزیک دانان کوانتوم و نورولوژی) شده است.

پس جهان در حال شناخت و یادگیری بیشتر و بیشتر در این زمینه است. ما بیشتر در مورد چگونگی کارکردن هستی و قوانین هستی یاد می گیریم. اما ما اینقدر می دانیم که هرچقدر شما بیشتر در مورد چگونگی عملکرد قانون جذب یاد بگیرید، به همان اندازه عملکرد شما در این زمینه منسجم تر و هماهنگ تر خواهد بود. پس شجاع باشید و به دنبال رویاهایتان بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *