بنیان قانون جذب

قانون جدب - بهارباور

در این مقاله به تعریف و بررسی قانون جذب میپردازیم با ما همراه باشید. (سایت انگیزشی بهارِباور)

قانون جذب چیست و چگونه آن را در زندگی اعمال کنیم

“هیچ چیز ثابت نیست همه چیز در حال حرکت است همه چیز در حال ارتعاش کردن است”

جهان هستی از یک سری قوانین به نام “قوانین هستی” تشکیل شده است. این قوانین هرگز نقصان نمی یابند. اگر شما این قوانین را یاد بگیرید و درک کنید، نه تنها موثر تر و بهتر زندگی میکنید بلکه میتوانید خالق زندگی خودتان باشید. با شناخت این قوانین یاد میگیرد که چگونه هر آنچه را که دوست دارید جذب کنید.

“اگر شما میخواهید راز های جهان هستی را کشف کنید روی اصطلاحاتی چون انرژی، فرکانس و ارتعاش تمرکز کنید”

قانون جذب اهمیت فوق العاده ای دارد چرا که هر چیزی که در این جهان هستی با یک فرکانس معینی ارتعاش می کند. ارتعاشات به نسبت فرکانس ها ی خودشان متفاوت هستند.

اگر میخواهیم بفهمیم که جهان مادی چگونه خلق شده است و چه چیزی آن را در یک پویایی مستمر نگه داشته است، باید زبان کد های انرژی را مطالعه و بررسی کنیم که زبان کد های انرژی از ارتعاشات و فرکانس تشکیل شده است. ما میدانیم که جهان هستی از ماده ساخته شده است اما مکانیسم عملکرد آن را نمی دانیم.

قانون جذب - بهارباور

تفاوت بین فرکانس و  ارتعاش

وقتی از چشم انداز آفرینش دنیای مادی به فرکانس و ارتعاش توجه می کنیم، متوجه می شویم که این دو مقوله کاملا متفاوت هستند. فرکانس یک الگوی چرخه ای از امواج عددی است که خاموش و روشن می شوند. و این که واحد های انرژی با چه سرعتی به هم مرتبط می شوند و گسترش پیدا میکنند. نرخ فرکانس ارتعاشی را تعیین می کند. در فیزیک، به تعداد امواجی که از یک نقطه ثابت در واحد زمان عبور می کند فرکانس میگویند. و ارتعاش معینی حرکت تناوبی یا نوسان یک جسم قابل ارتجاع یا سفت است. همچنین می توانیم بگوییم ارتعاش همان نیروی متوسطه برای تغییر جسمی از یک حالت به موقعیت تعادل می باشد.

فرآیندی که انرژی را به نقطه خنثی مرتبط می کند را در  ارتعاش و فرآیندی که انرژی را از نقطه خنثی، خنثی بسط میدهد را نوسان (فرکانس) گویند. ترکیب ارتعاش و نوسان همان چیزی است که میزان فرکانس ارتعاشی همه اجسام را تشکیل می دهد. امواج عددی امواج ایستاده ای هستند که می آیند و می روند. این فرآیند الگوهای انرژی را تولید می کند. ضمیر ما و DNA ما همین الگو های انرژی را پردازش می کند و به همین ترتیب واقعیت زندگی بیرونی ما خلق می شود.

فرکانس و ارتعاش در قانون جذب

فرکانس و ارتعاش نقش های خیلی مهمی در خلق ساختار های مادی دارند  چرا که آنها کمک می کنند تا ماده سازماندهی شود. به ماد ظاهر و یگانگی می دهند. به همین دلیل، برای ایجاد هستی در جسمی، فرکانس و ارتعاش دو عنصر ضروری و لازم می باشند. این مطلب در واقع قدرت رمز آلود و شگفت آور هوش خلقت را آشکار میکند. چگونه واقعیت در بیشترین سطح اساسی عمل می کند.

عملکرد ساختار های هسته بسیار شبیه عملکرد کامپیوتر است. یک کامپیوتر از طریق استفاده از کد های باینری (دودویی) که شامل صفر (OFF) و یک (On) می شود عمل میکند. کد های باینری بسیار ساده هستند اما وقتی درست ترکیب می شوند  میتوانند چیز های فوق العاده و عجب خلق کنند. برای مثال، همین الان شما این مقاله را میخوانید و تصاویر آن را میبینید. وضعیت هسته این مقاله و تصاویر اساسا از یک ها و صفر ها تشکیل شده است شما صفر ها و یک ها را میبینید چرا که واحد پردازش مرکزی (CPU) و اجزا شمارنده کدهای باینری را به عنوان حروف و اشکال پردازش می کنند. شگفت آور ترین موضوع در مورد کدهای باینری این است که هیچ محدودیتی در الگوهای ترکیبی این کدها وجود ندارد.

قانون جذب - بهارباور  

کد باینری

کد باینری محتوا (حروف، سمبل ها، رنگ ها) را به شکلی که کامپیوتر ها بتوانند درک کنند نشان میدهد. این فرآیند با شکستن محتوا به یک سیستم عددی به دو شماره صفر و یک صورت می گیرد، را داد، کامپیوتر ها از تکان های الکتریکی برای تغییر تبدیل استفاده می کنند تا شماره های دو رقمی را نشان دهند. فرآیند ساده استفاده از کد های باینری به منظور خلق چیز ها در سخت افزار کامپیوترها شبیه به این است که چگونه خلق کردن در جهان مادی به وجود می آید. جهان مادی شبیه به یک واقعیت مجازی عمل می کند. هسته مرکزی جهان مادی از انرژی ساخته شده است که این هسته خاموش و روشن می شود تا کد های انرژی را خلق کند.

مغز ما به حدی توانمند و هوشمند است که این کد های انرژی (ارتعاشات) اطراف ما را می گیرد و می داند که چگونه آن ها را به روشی که ما متوجه ارتعاشات نشویم و به واقعیت تبدیل کند. در واقع، جهان مادی فقط و فقط از الگوهای انرژی تشکیل شده است. حتی ثابت شده است که هر چیزی در اطراف ما ارتعاش می کند، هرچند که باور این مطلب برای ما دشوار است. درست است که ما از درون این حقیقت را پذیرفته ایم اما پذیرش منطقی آن حقیقت با ایمان قلبی و به کار بردن آن در زندگی روزمره متفاوت است. این مطلب همان راز بزرگ هنر آفرینش است.

هنگامی که شما در زمینه ی تکنیک های تحقق آرزوها می خوانید، خیلی طبیعی است که از خودتان این سوال مهم را بکنید:

قانون جذب چگونه کار می کند؟

و حتی اگر بسیار کنجکاو بشوید البته می دانید که جزئیات زیادی در این زمینه وجود دارد. در اینجا به یک سری حقایق کلیدی مباحث قانون جذب اشاره می کنیم.

قانون جذب

1- قانون جذب همواره کار می کند

هنگامی که در مورد قانون جذب صحبت می شود، اغلب مردم تصور می کنند که قانون جذب زمان های به خصوصی کار می کند یا باید کار کند، تا آن را وارد زندگی خود بکنند. آنچه که باید بدانید این است که قانون جذب همواره و همیشه کار می کند و هر روز بر همه چیز زندگی شما تأثیر می گذارد.

بنابراین منطقی این است که شما از خودتان قانون بپرسید من چگونه از این قانون استفاده کنم و از این قانون برای تحقق رویاهاتان استفاده کنید.

2- ارتعاشات شما تعیین کننده آن چیزی است که شما بدست می آورید.

اولین فاکتور تعیین کننده در تحقق آرزوها و رویاها، فرستادن ارتعاش بالاست. چیزهای زیادی هستند که بر حالات درونی شما اثر می گذارند. این به این معناست که اگر شما ارتعاشات خود را در حد بالا نگه دارید (از طریق مثبت اندیشی، عشق، مهربانی و ملایمت) آنگاه شما هر روز چیزهای خوب را به سمت خود و زندگی خود جذب می کنید.

3- ناخودآگاه بر آن تأثیر می گذارد.

ممکن است که شما آدم واقعاً مثبت گرایی باشید، اما هنوز هم چیزهای منفی را به زندگی خود جذب کنید، اینها به خاطر قسمت های ناخودآگاه ذهن شماست. این بخش های ناخودآگاه ذهن بر اساس آرایش ژنتیکی شما شکل گرفته است، پس شما هرگز نباید خودتان را به خاطر این قسمت های ناخودآگاه ذهنتان سرزنش کنید.

ثابت شده است که یک سری ترس ها و محدودیت ها در ذهن وجود دارند که از والدین به فرزندانشان ارث می رسند. البته خبر خوب این است که این قسمت ها را می شود با تکنیک های تجسم و  تفکر مثبت مجدداً برنامه ریزی کرد.

حقایقی در مورد قانون‌جذب-بهارباور

4- نقطه ی مقصد همان جایگاه تحقق آرزوهاست.

اگر شما می خواهید بیشتر درباره‌ی ویژگی ها یاد بگیرید به درون خود تمرکز کنید و یاد بگیرید که چگونه بر این قسمت های حساس درونی خود اثر بگذارید. با توجه به این که قانون جذب چگونه کار می کند، مهم ترین چیزی که شما باید بدانید این است که قسمت تمایلات شما بخش قدرتمندی است که قلب را به ذهن متصل می کند. هنگامی که شما آن را در درون خودتان پیدا کنید، می توانید از آن برای شناخت نیازها و رویاهایتان و موانع رسیدن به آنها را شناسایی کنید.

5- آنچه شما بر آن تمرکز می کنید همان چیزی است که به دست می آورید.

به همان میزان که انرژی می فرستید به همان میزان دریافت می کنید، باید بگوئیم که همان چیزهایی هم که تمرکز می کنیدف همان چیزها را دریافت می کنید. برخی از مردم ادعا می کنند که آنها همواره روی آن چیزهایی که می خواهند تمرکز دارند (مثلاً فراوانی ثروت)، در حالی که آنها می گویند شرایط مالیشان اصلاً بهبود نمی یابد باید بگوییم که آنها در واقع روی آن چیزی که نمی خواهند تمرکز می کنند به همین دلیل همان چیزهایی را که نمی خواهند جذب می کنند. نکته این جاست که قانون جذب فقط بدین معنا نیست که شما باید قلب و ذهن خود را مملو از آرزوها و رویاها بکنید، بلکه بدین معناست که شما باید در مسیر رسیدن به رویاهایتان متمرکز، مثبت و باایمان بمانید.

6- ما همواره در حال یادگیری بیشتر در زمینه ی قانون جذب هستیم.

اگرچه مفهوم قانون جذب یک مفهوم بین المللی و جهانی محسوب می شود اما مطلبی است که اخیراً متوجه دانشمندان جهان (روانشناسان، فیزیک دانان کوانتوم و نورولوژی) شده است.

پس جهان در حال شناخت و یادگیری بیشتر و بیشتر در این زمینه است. ما بیشتر در مورد چگونگی کارکردن هستی و قوانین هستی یاد می گیریم. اما ما اینقدر می دانیم که هرچقدر شما بیشتر در مورد چگونگی عملکرد قانون جذب یاد بگیرید، به همان اندازه عملکرد شما در این زمینه منسجم تر و هماهنگ تر خواهد بود. پس شجاع باشید و به دنبال رویاهایتان بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *